FANDOM


Chainsaw

Lollipop Chainsaw to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, stworzona przez Goichi Sudę oraz

Gallery pic 6906 0 63163

zespół deweloperski studia Grasshopper Manufacture. Gracze kierują poczynaniami Juliet Starling, cheerleaderki z liceum San Romero, która przy pomocy piły łańcuchowej próbuje odeprzeć inwazję zombie w szkole. Gra cechuje się pastiszową konwencją stylistyczną i niezwykle kolorową oprawą wizualną.

Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Lollipop Chainsaw:Lollipop Chainsaw to utrzymana w konwencji pastiszu horrorów klasy B dynamiczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), wyprodukowana przez studio Grasshopper Manufacture. Gracz kieruje poczynaniami 18-letniej cheerleaderki,

Images-1
Lollipop-Chainsaw (1)
Lollipop-Chainsaw

która wyposażona w niezawodną piłę łańcuchową, rozprawia się z zombie grasującymi po terenie jej liceum. Lollipop Chainsaw więcej na temat gry ...Podobne gry są opisane w Akcji hack'and'slash, humorystyczne, TPP, zombie. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation 3. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.